Новини

Послуга «ОБІЦЯНИЙ ПЛАТІЖ»

Кожен абонент ТОВ «ВІТЕЛЕКОМ» може скористатись послугою «ОБІЦЯНИЙ ПЛАТІЖ». Дана послуга є безкоштовною, і надає можливість абоненту самостійно відновити доступ до мережі Інтернет, якщо з будь-яких причин він не здійснив своєчасну абонентну плату або кошти ще не потрапили на рахунок оператора.

Послугу «ОБІЦЯНИЙ ПЛАТІЖ» можна замовити лише один раз в місяць до 15 числа. Послуга передбачає відновлення доступу до мережі Інтернет для абонента на термін 5 діб (120 годин) з моменту активації, протягом якого кошти від абонента повинні потрапити на рахунок оператора. Якщо при закінченні терміну дії послуги в абонента залишається від’ємний баланс (борг) – надання послуги доступу до мережі Інтернет буде призупинено до моменту поступлення коштів на особовий рахунок абонента. Зверніть увагу, що не всі способи оплати дають можливість миттєво поповнити особовий рахунок абонента, детальніше в розділі Способи оплати.

Замовлення послуги можна здійснити з Персонального кабінету, натиснувши відповідну кнопку, як вказано на відео нижче:

Протягом 4 хвилин доступ до мережі Інтернет відновиться.

Кнопка «ОБІЦЯНИЙ ПЛАТІЖ» в Персональному кабінеті абонента стає доступною при від’ємному балансі особового рахунку. При позитивному балансі чи балансі нуль – кнопка відсутня.