Про нас

“ВІТЕЛЕКОМ” – компанія, створена в березні 2012 року, пріоритетними видами діяльності якої є надання телекомунікаційних послуг на території Львівської області. Доступ до мережі Інтернет здійснюється на основі технологій Wi-Fi, які працюють в діапазоні 5Ггц, а також за допомогою власних мереж. ТзОВ “ВІТЕЛЕКОМ” володіє власними ліцензіями на надання телекомунікаційних послуг у м. Буськ та смт. Красне Львівської області, а також ліцензією на використання радіочастотного ресурсу України у Львівській області.

ТзОВ “ВІТЕЛЕКОМ” надає послуги по підключенню та доступу до мережі Інтернет. Високоякісні зовнішні магістральні канали та сучасне обладнання дозволяє нам забезпечити якісний та надійний доступ до мережі Інтернет у місті Буськ та Буському районі

Для забезпечення потреб населення, підприємств та організацій у місті Буськ та смт. Красне побудована та розвивається волоконно-оптична мережа, котра дає змогу реалізувати високошвидкісний доступ до мережі Інтернет за технологією РРРоЕ або DHCP з динамічною ІР-адресою. Отже, якщо Ви мешкаєте в багатоквартирному будинку у місті Буськ чи смт. Красне або на Вашій вулиці розгорнута волоконно-оптична мережа від “ВІТЕЛЕКОМ”, то у Вас є ексклюзивна можливість отримати якісний та недорогий доступ до мережі Інтернет. Вартість реєстрації у багатоквартирних будинках становить 500 гривень.

В населених пунктах Буського району, а також у самому Буську і смт. Красне, де ще не розгорнута кабельна телекомунікаційна мережа, існує можливість підключення до мережі Інтернет по радіоканалу. Використання сучасних радіо технологій дозволяє отримати швидкісний доступ там, де інші технології підключення неефективні або взагалі неможливі. Вартість індивідуального підключення по радіоканалу залежить від обладнання, яке потрібне для підключення. Базова вартість підключення складає 1500 гривень.

Для підключення до мережі Інтернет Вам необхідно звернутися в наш офіс особисто, зателефонувати за телефоном або залишити заявку на підключення на даній сторінці.  Термін підключення – від одного до трьох днів. Підключення здійснюється за Вашої присутності і в зручний для Вас час.