Акції від компанії “Вітелеком”

ЗАПРОСИ ДРУГАПЛАТИ МЕНШЕ

Шановні абоненти!

Якщо Ви бажаєте отримати 50% знижки на оплату за доступ до мережі Інтернет впродовж двох місяців (або знижку 100% на один місяць) приводьте своїх друзів, сусідів чи родичів і беріть участь в акції «ЗАПРОСИ ДРУГА». Кількість друзів необмежена: наприклад, якщо Ви привели 10 друзів у поточному місяці, знижка 50% буде діяти впродовж наступних 20 місяців (або знижка 100% впродовж 10 місяців) після місяця, в якому здійснено під’єднання.

Увага!
Умови акції не поширюються на контрактну форму підключення!

Умови акції.

 • Абонент «ВІТЕЛЕКОМ» домовляється з другом про під’єднання і відсилає заявку на підключення у розділі ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК, зазначивши у повідомленні наступну інформацію:
  1. Акція «ЗАПРОСИ ДРУГА».
  2. Своє прізвище, ім’я, по-батькові та номер угоди (підключення/логін).
  3. Свій номер телефону для контакту.
  4. Прізвище, ім’я та по-батькові друга, який бажає під’єднатись.
  5. Номер телефону друга для контакту.
 • Працівники “ВІТЕЛЕКОМ” перевіряють можливість під’єднання.
 • Оформляючи договір на під’єднання, абонент повинен вказати П.І.Б. і номер угоди особи, яка рекомендувала йому стати абонентом «ВІТЕЛЕКОМ».
 • Після того, як новий абонент внесе платіж за перший місяць, Ви отримуєте 50% знижку на наступні два календарні місяці (або 100% знижку на один місяць).
Знижка для існуючого абонента буде діяти з першого числа наступного місяця, після того, як новий абонент розпочав користуватися послугою.
Шановні абоненти!

При оплаті за послуги доступу до мережі Інтернет одним платежем за 12 календарних місяців на ваш баланс зараховується додатковий бонус – кошти у розмірі двох місячних оплат за вашим тарифним планом, який дійсний на момент оплати.
Щоб скористатись акцією, Вам потрібно:
1. Оплатити послугу доступу до інтернету на 12 місяців.
2. Сповістити про участь у акції, вказавши Ваші дані за допомогою форми зворотнього зв’язку.

Телефон для довідок: +38 (067) 67-68-999