Акції від компанії “Вітелеком”

ЗАПРОСИ ДРУГАПЛАТИ МЕНШЕ

Шановні абоненти!

Якщо Ви бажаєте отримати 50% знижки на оплату за доступ до мережі Інтернет впродовж двох місяців (або знижку 100% на один місяць) приводьте своїх друзів, сусідів чи родичів і беріть участь в акції «ЗАПРОСИ ДРУГА». Кількість друзів необмежена: наприклад, якщо Ви привели 10 друзів у поточному місяці, знижка 50% буде діяти впродовж наступних 20 місяців (або знижка 100% впродовж 10 місяців) після місяця, в якому здійснено під’єднання.

Увага!
Умови акції не поширюються на контрактну форму підключення!

Умови акції.

 • Абонент «ВІТЕЛЕКОМ» домовляється з другом про під’єднання і відсилає заявку на підключення у розділі ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК, зазначивши у повідомленні наступну інформацію:
  1. Акція «ЗАПРОСИ ДРУГА».
  2. Своє прізвище, ім’я, по-батькові та номер угоди (підключення/логін).
  3. Свій номер телефону для контакту.
  4. Прізвище, ім’я та по-батькові друга, який бажає під’єднатись.
  5. Номер телефону друга для контакту.
 • Працівники “ВІТЕЛЕКОМ” перевіряють можливість під’єднання.
 • Оформляючи договір на під’єднання, абонент повинен вказати П.І.Б. і номер угоди особи, яка рекомендувала йому стати абонентом «ВІТЕЛЕКОМ».
 • Після того, як новий абонент внесе платіж за перший місяць, Ви отримуєте 50% знижку на наступні два календарні місяці (або 100% знижку на один місяць).
Знижка для існуючого абонента буде діяти з першого числа наступного місяця, після того, як новий абонент розпочав користуватися послугою.
Шановні абоненти!

При оплаті за послуги доступу до мережі Інтернет одним платежем за 12 календарних місяців – 2 місяці користування у подарунок. Тобто, ви сплачуєте абонплату за 12 місяців, і отримуєте додаткові 2 місяці безкоштовно!
Щоб скористатись акцією, Вам потрібно:
1. Оплатити послугу доступу до інтернету на 12 місяців.
2. Сповістити про участь у акції, вказавши Ваші дані за допомогою форми зворотнього зв’язку.

Телефон для довідок: +38 (067) 67-68-999